Durviskapnes.Buv.lv
 •  Latvian  Russian
Kategorijas preces

Metāliskas durvis

 • Dzelzs durvis no trubām

  Dzelzs durvis no trubām - Metāliskas durvis

  Dzelzs durvis no trubām - Metāliskas durvis

  133.94 EUR
  Metāla durvis no trubām atšķiras ar augstu izturību un uzticamību. Tiek izmantots tērauds ( no 1,5 mm), skaņas un siltuma izolācijas materiāli, izturīgas slēdzenes Elbor, Mottura, Cisa un citas.
 • Metāla durvijs no izliekta profila

  Metāla durvijs no izliekta profila - Metāliskas durvis

  Metāla durvijs no izliekta profila - Metāliskas durvis

  159.63 EUR
  Mūsu uzņēmums ražo tērauda durvis no izliekta profila izmantojot speciālas locīšanas iekārtas. Tiek izmantots tērauds ( no 1,5 mm), skaņas un siltuma izolācijas materiāli, izturīgas slēdzenes Elbor, Mottura, Cisa un citas.
 • Ugunsizturīgas durvis

  Ugunsizturīgas durvis - Metāliskas durvis

  Ugunsizturīgas durvis - Metāliskas durvis

  219.07 EUR
  Ugunsizturīgas durvis ļaus jums ātri lokalizēt uguns avotu un būtiski palēnināt tā izplatīšanas ātrumu.
 • Metāla durvis M8 (Ugunsdzēsības)

  Metāla durvis M8 (Ugunsdzēsības) - Metāliskas durvis

  Metāla durvis M8 (Ugunsdzēsības) - Metāliskas durvis

  406.00 EUR
  Металлическая дверь представляет собой каркас из металлической трубы, соединенный с двумя толстыми листами стали, между которыми размещается наполнитель – тот материал, который позволяет обычной двери удерживать тепло и шум. В случае с предлагаемой дверью к этому наполнителю предъявляются повышенные требования – он обязан быть негорючим. Обычно для заполнения внутреннего пространства противопожарных дверных конструкций используют негорючую базальтовую вату. Комплектация может быть самой разнообразной, а это - замок (замки), цилиндр (личинка, сердцевина), глазок, задвижка, цепочка, отделка самого полотна, как видите вариантов исполнения очень много, а это значит что итоговая цена зависит только от Вас! С монтажем.
 • Dzelzs ugunsdrošības dubultais ārdurvis FG

  Dzelzs ugunsdrošības dubultais ārdurvis FG - Metāliskas durvis

  Dzelzs ugunsdrošības dubultais ārdurvis FG - Metāliskas durvis

  Pēc pieprasījuma
  Dzelzs ugunsdrošības durvis tiek pielietotas kā ārdurvis daudzstāvu un privātmājās, rūpnieciskās ēkās vai birojos. Sertifikāts EI30. Cena ir atkarīga no izmēriem. Sūtiet savus izmērus! Maksimālais platums 2320 mm. Maksimālais augstums 2430 mm. Konstrukcija: izgatavota no elektro-galvanizētas loksnes. Izolācija iekšpusē - ugunsizturīga minerāl-plāksne un minerālvate. Dubultais durvis sastāv no pasīvas un aktīvas puses. Apdare: durvis ir segtas ar poliestera pulver-krāsu un cinka grunti. Standarta krāsas ir: RAL9010 (pure white), RAL7001 (silver grey), RAL8014 (sepia brown), RAL9007 (grey aluminium), RAL7024 (graphite grey), RAL9006(white aluminium). Papildus iespēja - durvis var nokrāsot pēc RAL sistēmas visās krāsās. Papildinājumi: durvis var papildināt un nokomplektēt ar nākamajiem aksesuāriem: logs, slieksnis no nerūsējošā tērauda, apmales, atveres ierobežotais (ķēde), durvju actiņa, slēdzis, uzliktni slēdzim, rokturi, durvju aizvērējs, sitien-plāksne, durvju eņģes no nerūsējošā tērauda.
 • Dzelzs ugunsdrošības durvis FG

  Dzelzs ugunsdrošības durvis FG - Metāliskas durvis

  Dzelzs ugunsdrošības durvis FG - Metāliskas durvis

  Pēc pieprasījuma
  Dzelzs ugunsdrošības durvis izmanto starp ugunsdzēsības sekcijām rūpnieciskās ēkās, dzīvojamajās telpās, biroja ēkās. Sertifikāts E60. Cena ir atkarīga no izmēriem. Sūtiet savus izmērus! Maksimālais platums 1130 mm. Maksimālais augstums 2350 mm. Konstrukcija: izgatavota no auksti velmētas tērauda loksnes. Izolācija iekšpusē - ugunsizturīga minerāl-plāksne un minerālvate. Dubultais durvis sastāv no pasīvas un aktīvas puses. Apdare: durvis ir segtas ar poliestera pulver-krāsu un cinka grunti. Standarta krāsas ir: RAL9010 (pure white), RAL7001 (silver grey), RAL8014 (sepia brown), RAL9007 (grey aluminium), RAL7024 (graphite grey), RAL9006(white aluminium). Papildus iespēja - durvis var nokrāsot pēc RAL sistēmas visās krāsās. Papildinājumi: durvis var papildināt un nokomplektēt ar nākamajiem aksesuāriem: logs, slieksnis no nerūsējošā tērauda, apmales, atveres ierobežotais (ķēde), durvju actiņa, slēdzis, uzliktni slēdzim, rokturi, durvju aizvērējs, sitien-plāksne, durvju eņģes no nerūsējošā tērauda.
 • Dzīvokļa aizsardzības metāla durvis V

  Dzīvokļa aizsardzības metāla durvis V - Metāliskas durvis

  Dzīvokļa aizsardzības metāla durvis V - Metāliskas durvis

  Pēc pieprasījuma
  Šīs metāla durvis tiek pielietotas privātmājās, daudzstāvu mājās, rūpnieciskās un ofisa ēkās. Cena ir atkarīga no izmēriem. Sūtiet savus izmērus! Maksimālais platums 880 mm. Maksimālais augstums 2090 mm. Konstrukcija: Uz ārpusi atveramais durvis ar divām slēdzenēm. Apdare: durvis ir segtas ar pusmatētu pulver krāsu. Krāsa RAL9010 (pure white). Papildinājumi: durvis var papildināt un nokomplektēt ar nākamajiem aksesuāriem: slēdzis, uzliktni slēdzim, rokturis.
 • MDF paneļi

  MDF paneļi - Metāliskas durvis

  MDF paneļi - Metāliskas durvis

  Pēc pieprasījuma
 • Metāla dubultās ārdurvis RS

  Metāla dubultās ārdurvis RS - Metāliskas durvis

  Metāla dubultās ārdurvis RS - Metāliskas durvis

  Pēc pieprasījuma
  Šīs metāla durvis tiek pielietotas privātmājās, daudzstāvu mājās, rūpnieciskās ēkās vai ofisos. Cena ir atkarīga no izmēriem. Sūtiet savus izmērus! Maksimālais platums 2300 mm. Maksimālais augstums 2950 mm. Konstrukcija: metāliskas durvis, kas atveras uz ārpusi. Izolāciju materiāla kvalitātē tiek izmantota minerālvate. Metāla durvju cietība tiek sasniegta metāla un izolāciju materiāla salīmēšanas procesā. Apdare: durvis ir segtas ar poliestera pulver-krāsu un cinka grunti. Standarta krāsas ir: RAL9010 (pure white), RAL7001 (silver grey), RAL8014 (sepia brown), RAL9007 (grey aluminium), RAL7024 (graphite grey), RAL9006(white aluminium). Papildus iespēja - durvis var nokrāsot pēc RAL sistēmas visās krāsās. Papildinājumi: durvis var papildināt un nokomplektēt ar nākamajiem aksesuāriem: slieksnis no nerūsējošā tērauda, dekoratīvas plankas, durvju actiņa, atklājuma ierobežotājs (ķēdīte), slēdzis, rokturis.
 • Metāla durvis M4 (Gruntētās)

  Metāla durvis M4 (Gruntētās) - Metāliskas durvis

  Metāla durvis M4 (Gruntētās) - Metāliskas durvis

  Pēc pieprasījuma
  Metāla biezums uz vērtnes 2 mm, uz rāmja 4 mm. Vērtnes biezums 44 mm, rāmja biezums 66 mm. Cena par komplektu: 2 slēdzenes ("zirneklis" un vienkārša - cilindrs), vērtne, kārba, eņģes, rokturis.
 • Metāla iekšējās durvis X

  Metāla iekšējās durvis X - Metāliskas durvis

  Metāla iekšējās durvis X - Metāliskas durvis

  Pēc pieprasījuma
  Izpilda starpistabu vai tehniskās telpas durvju funkciju. Cena ir atkarīga no izmēriem. Sūtiet savus izmērus! Maksimālais platums 1430 mm. Maksimālais augstums 2920 mm. Konstrukcija: metāla durvis atveras uz ārpusi, ar vienu vai divām slēdzēm. Apdare: durvis ir segtas ar poliestera pulver-krāsu un cinka grunti. Standarta krāsas ir: RAL9010 (pure white), RAL7001 (silver grey), RAL8014 (sepia brown), RAL9007 (grey aluminium), RAL7024 (graphite grey), RAL9006(white aluminium). Papildus iespēja - durvis var nokrāsot pēc RAL sistēmas visās krāsās. Papildinājumi: durvis var papildināt un nokomplektēt ar nākamajiem aksesuāriem: logs, slieksnis no nerūsējošā tērauda, apmales, atveres ierobežotais (ķēde), durvju actiņa, slēdzis, uzliktni slēdzim, rokturi, durvju aizvērējs, sitien-plāksne, durvju eņģes no nerūsējošā tērauda, ventilācijas restes, tapas.
 • Metāla ugunsdrošības durvis FG, dubultais

  Metāla ugunsdrošības durvis FG, dubultais - Metāliskas durvis

  Metāla ugunsdrošības durvis FG, dubultais - Metāliskas durvis

  Pēc pieprasījuma
  Izmanto kā metāla durvis starp ugunsdzēsības sekcijām rūpnieciskās ēkās, dzīvojamajās telpās, biroja ēkās. Sertifikāts E30. Cena ir atkarīga no izmēriem. Sūtiet savus izmērus! Maksimālais platums 2320 mm. Maksimālais augstums 2430 mm. Konstrukcija: izgatavota no auksti velmētas tērauda loksnes. Izolācija iekšpusē - ugunsizturīga minerāl-plāksne un minerālvate. Dubultais durvis sastāv no pasīvas un aktīvas puses. Apdare: durvis ir segtas ar poliestera pulver-krāsu un cinka grunti. Standarta krāsas ir: RAL9010 (pure white), RAL7001 (silver grey), RAL8014 (sepia brown), RAL9007 (grey aluminium), RAL7024 (graphite grey), RAL9006(white aluminium). Papildus iespēja - durvis var nokrāsot pēc RAL sistēmas visās krāsās. Papildinājumi: durvis var papildināt un nokomplektēt ar nākamajiem aksesuāriem: logs, slieksnis no nerūsējošā tērauda, apmales, atveres ierobežotais (ķēde), durvju actiņa, slēdzis, uzliktni slēdzim, rokturi, durvju aizvērējs, sitien-plāksne, durvju eņģes no nerūsējošā tērauda.
 • Metāla ugunsdrošības ārdurvis FG

  Metāla ugunsdrošības ārdurvis FG - Metāliskas durvis

  Metāla ugunsdrošības ārdurvis FG - Metāliskas durvis

  Pēc pieprasījuma
  Metāla ugunsdrošības ārdurvis tiek pielietotas daudzstāvu un privātmājās, rūpnieciskās ēkās vai birojos. Sertifikāts EI30. Cena ir atkarīga no izmēriem. Sūtiet savus izmērus! Maksimālais platums 1130 mm. Maksimālais augstums 2350 mm. Konstrukcija: izgatavota no elektro-galvanizētas loksnes. Izolācija iekšpusē - ugunsizturīga minerāl-plāksne un minerālvate. Apdare: durvis ir segtas ar poliestera pulver-krāsu un cinka grunti. Standarta krāsas ir: RAL9010 (pure white), RAL7001 (silver grey), RAL8014 (sepia brown), RAL9007 (grey aluminium), RAL7024 (graphite grey), RAL9006(white aluminium). Papildus iespēja - durvis var nokrāsot pēc RAL sistēmas visās krāsās. Papildinājumi: durvis var papildināt un nokomplektēt ar nākamajiem aksesuāriem: logs, slieksnis no nerūsējošā tērauda, dekoratīvas plankas, durvju actiņa, atklājuma ierobežotājs (ķēdīte), slēdzis, rokturis.
 • Metāla ārdurvis RA

  Metāla ārdurvis RA - Metāliskas durvis

  Metāla ārdurvis RA - Metāliskas durvis

  Pēc pieprasījuma
  Šīs metāla durvis tiek pielietotas privātmājās, daudzstāvu mājās, rūpnieciskās ēkās vai ofisos. Cena ir atkarīga no izmēriem. Sūtiet savus izmērus! Maksimālais platums 1420 mm. Maksimālais augstums 2950 mm. Konstrukcija: metāliskas durvis, kas atveras uz ārpusi. Izolāciju materiāla kvalitātē tiek izmantota minerālvate. Metāla durvju cietība tiek sasniegta metāla un izolāciju materiāla salīmēšanas procesā. Apdare: durvis ir segtas ar poliestera pulver-krāsu un cinka grunti. Standarta krāsas ir: RAL9010 (pure white), RAL7001 (silver grey), RAL8014 (sepia brown), RAL9007 (grey aluminium), RAL7024 (graphite grey), RAL9006(white aluminium). Papildus iespēja - durvis var nokrāsot pēc RAL sistēmas visās krāsās. Papildinājumi: durvis var papildināt un nokomplektēt ar nākamajiem aksesuāriem: slieksnis no nerūsējošā tērauda, dekoratīvas plankas, durvju actiņa, atklājuma ierobežotājs (ķēdīte), slēdzis, rokturis.

Privātuma politika