Durviskapnes.Buv.lv
 •  Latvian  Russian
Kategorijas preces

Siltumefektīvas durvis

 • Koka metāla durvis 12FAlk

  Koka metāla durvis 12FAlk - Siltumefektīvas durvis

  Koka metāla durvis 12FAlk - Siltumefektīvas durvis

  450.00 EUR 358.00 EUR
  METĀLISKAS DURVIS ar mitrumizturīga finiera uzlikām no abām pusēm: 12mm no ārpuses + 6.5mm no iekšpuses, apmale 18mm. Durvis ar palielinātu siltumefektivitāti - gaisam no iekšpuses nav piekļuves pie metāla. Komplektā: Aizpute slēdzene ar rokturi un cilindru, nerūsējoša tērauda slieksnis, 2 cilpas. Brūna alkīda krāsa. Divas kontūras blīvēšanas dzēšamgumijas. Ražots Latvijā!
 • Metāl finiera durvis 18F

  Metāl finiera durvis 18F - Siltumefektīvas durvis

  Metāl finiera durvis 18F - Siltumefektīvas durvis

  692.00 EUR
  Metālfiniera durvis - tērauda (metāliskas) durvis ar frezētiem finiera fasādēm no abām pusēm. Mitrumizturīgs finieris: 18mm no ārpuses + 18mm no iekšpuses, apmale 18mm. Durvis ar palielinātu siltumefektivitāti - gaisam no iekšpuses nav piekļuves pie metāla. Komplektā: KFV slēdzene ar Rozetti rokturi un cilindru, nerūsējoša tērauda slieksnis, 3 cilpas. Brūna alkīda krāsa. Divas kontūras blīvēšanas dzēšamgumijas. Augstas kvalitātes Latvijā ražotas metālfiniera durvis!
 • Metāla koka durvis

  Metāla koka durvis - Siltumefektīvas durvis

  Metāla koka durvis - Siltumefektīvas durvis

  692.00 EUR
  Metālkoka durvis - metāliskas (tērauda) durvis ar koka fasādēm no abām pusēm. Katalogā ir parādīti pamatattēli, kuri rodas frēzēšanas procesā. Uzmērījumi un montāža nav iekļauti cenā. Vērtība ir norādīta par metālkoka durvja komplektu. Latvijā ražotas durvis.
 • Siltuma efektīvas durvis 18F

  Siltuma efektīvas durvis 18F - Siltumefektīvas durvis

  Siltuma efektīvas durvis 18F - Siltumefektīvas durvis

  692.00 EUR
  Siltumefektīvas durvis - siltināta metāla (tērauda) durvis ar frezētiem koka (finiera) fasādēm no abām pusēm. Katalogā ir parādīti pamatattēli, kuri rodas frēzēšanas procesā. Mitrumizturīgs finieris: 18mm no ārpuses + 18mm no iekšpuses, apmale 18mm. Komplektā: KFV slēdzene ar Rozetti rokturi un cilindru, nerūsējoša tērauda slieksnis, 3 cilpas. Poliuretāna krāsa pēc RAL kataloga. Divas kontūras blīvēšanas dzēšamgumijas, palielināta siltumefektivitāte - gaisam no iekšpuses nav piekļuves pie metāla. Augstas kvalitātes Latvijā ražotas metālfiniera durvis!

Privātuma politika